Simpliq – Opinie Użytkowników, Komentarze o Tabletkach

Według was i innych opinii użytkowników tabletki Simpliq to kolejna porażka na polskim rynku. Przejrzałem ten środek i faktycznie nie ma w nim nic nadzwyczajnego. Według producenta, Simpliq ogranicza wchłanianie skrobi, węglowodanów i tłuszczów.

Skład tych pigułek to totalna mieszanina, znacznie za dużo tego jest, co później skutkuje niezbyt przyjemnymi efektami ubocznymi. Producent w dodatku zaleca przyjmowanie 1 tabletki przed każdym posiłkiem, nie przekraczając 6 w ciągu doby, co już w ogóle jest nieporozumieniem.

Tabletkami powinniśmy skutecznie wspomagać swój proces odchudzania, a nie faszerować się taką ilością pigułek. Dlatego też opinie klientów na temat Simpliq są jakie są. Osoby skarżą się m.in. na silne bóle żołądka.

Poniżej zamieściłem kilka opinii znalezionych w sieci, które mówią jasno, że nie jest to skuteczny środek na odchudzanie, uwierz mi, są znacznie lepsze suplementy, naturalne i skutecznie wspomagające Twoje odchudzanie.

Simpliq – Opinie:

(kliknij, aby powiększyć)

Simpliq - opinia o tabletkach

Simpliq - opinia na forum

Opinia o środkach odchudzających

Jeśli chcesz skutecznie schudnąć trwale, bezpiecznie, zdrowo to ogranicz wysoko przetworzoną żywność, jedź 5 mniejszych posiłków dziennie, zamiast 3 duże w ciągu dnia. Skup się na produktach naturalnych, jak najmniej przetworzonych przez człowieka. To jest 100 razy ważniejsze od ćwiczeń.

Dołącz do tego jeszcze jakiś skuteczny i sprawdzony wspomagacz (spalacz tłuszcz) o których już nie raz pisałem, by mieć znacznie lepsze efekty i możesz być pewna/y, że schudniesz, bez efektów ubocznych i na zawsze, jeśli oczywiście nie wrócisz później do niezdrowego odżywiania. Oczywiście z umiarem na wszystko możesz sobie pozwolić, ale z umiarem… 😉

Comments
  1. 9 lat ago
    • 9 lat ago
      • 8 lat ago
  2. 9 lat ago
    • 9 lat ago

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *