Jak Spalić Tłuszcz z Brzucha?

Zastanawiasz się jak spalić tłuszcz z brzucha? Możliwe, że jak większość początkujących osób Ty również od razu pomyślałaś/eś o turbo pasach odchudzających, głodówkach, albo robieniu brzuszków? Myślisz, że te metody działają? Odpowiedź jest bardzo prosta i może Cię zdziwić – W OGÓLE!

Jak spalić tłuszcz z brzucha? - obrazek ognia

Photo by stachoo

Jednak nie załamuj się 😉 Też kiedyś nie wiedziałem jak spalić tłuszcz z brzucha, dlatego dziś powiem Ci jak to zrobić skutecznie i nie marnować czasu oraz energii na coś, co nie działa. Ludzie o tym nie wiedzą i nie mogą schudnąć, więc czytaj uważnie.

Zmagazynować tłuszczyk to nie sztuka. Wystarczy przesiedzieć kilka wieczorów przed TV objadając się kanapkami, ciastkami i batonami, jednocześnie popijając wszystko coca-colą ;D Zgubić oponkę z brzucha jest już znacznie trudniej, ale jest to jak najbardziej osiągalne, dlatego jasno i konkretnie postanów sobie, że nigdy, ale to nigdy się nie poddam, bo jest to realne.

Z resztą skoro zrobił to już ktoś inny, to dlaczego Ty byś nie mógł bądź nie mogła tego powielić? Jasne, że możesz!

Pomyśl jak znajomi i rodzina będą Cię podziwiać, mówiąc „Jak Ci się to udało?” itp. Zobacz te wszystkie korzyści, które na Ciebie czekają 🙂

 

Jak spalić tłuszcz z brzucha – skutecznie i raz na zawsze?

Logicznie myśląc, żeby spalić tłuszcz z brzucha trzeba dniami i nocami robić brzuszki męcząc się niewidomo jak. Tak myśli niemal każdy, kto chce skutecznie zgubić brzuszek.

Może Cię zaskoczę, ale musisz zapomnieć o brzuszkach i innych ćwiczeniach (np. 6 Weidera) na tę partię ciała. Dlaczego? Ponieważ one są skuteczne tylko dla osób które chcą wzmocnić i wyrzeźbić swój brzuch, a nie dla ludzi, którzy chcą spalić tkankę tłuszczową. One praktycznie nie spalają tłuszczu.

Ważniejsze jest natomiast to, że nie możesz wybrać sobie miejsca w którym chcesz spalić tkankę tłuszczową. Po prostu. Musisz zrozumieć, iż nie ma czegoś takiego i jest to niemożliwe. Każdy z nas jest inny i jednemu zejdzie tłuszcz z brzucha troszkę szybciej, a drugiemu wolniej. Za to odpowiadają geny.

Jeśli więc chodzi o ruch, Twoim zadaniem jest wykonywanie ćwiczeń, które mają za zadanie angażować całe ciało, wtedy zaczniesz spalać tłuszcz z brzucha i innych części ciała.

Kluczowe jest jednak to, by ich intensywność nie była zbyt wysoka. Masz czuć zmęczenie (szybciej oddychać), ale nie możesz mieć zadyszki tak jak w przypadku szybkiego biegania (!), ponieważ wtedy Twoje ciało będzie pobierać energię z mięśni, a nie z Twojej tkanki tłuszczowej, której chcesz się przecież pozbyć. To niezwykle ważne.

Jak zgubić brzuch? - zdjęcie szczupłego brzucha

Photo by alifarid

Zacznij więc zwyczajnie więcej się ruszać, chodzić na basen, jeździć na rowerze (może być taki domowy – stacjonarny) lub biegać truchtem (może też być szybkie chodzenie). Wtedy Twoje ciało zacznie spalać tłuszcz i zobaczysz, że jest to naprawdę łatwe i przyjemne 🙂

Oczywiście, aktywność fizyczna to tylko 20% sukcesu w odchudzaniu. Możesz robić najlepsze ćwiczenia na świecie, ale bez zdrowego odżywiania i trzymania się odpowiednich zasad cały czas będziesz zastanawiał/a się jak spalić tłuszcz z brzucha.

Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić do przechodzenie na ścisłe diety i głodzenie się. Jeśli podejmiesz takie działania Twój metabolizm spowolni, a organizm zacznie gromadzić tłuszcz. Rzecz jasna możesz w miarę szybko schudnąć, aczkolwiek będzie to tylko woda oraz masa mięśniowa, a NIE TŁUSZCZ! Pamiętaj o tym!

Mało tego, kiedy skończysz z taką dietą i od razu wrócisz do wcześniejszego sposobu odżywiania Twoje ciało zmagazynuje sobie jeszcze więcej tkanki tłuszczowej (efekt jojo), a wtedy to już kompletnie się załamiesz 😉

Pytanie więc, chcesz szybkie efekty na krótki czas np. dwa tygodnie lub miesiąc?, czy wolisz długotrwałe rezultaty już do końca życia?

Odpowiedz sobie sam/a na to pytanie 🙂

Jeśli chcesz spalić tłuszcz musisz zacząć jeść zdrowe i jak najmniej przetworzone posiłki, częściej, ale w mniejszych porcjach. Mogą to być np. makarony pełnoziarniste, kasza gryczana, jajka, orzechy, migdały, ryby czy soczewica.

Działaj i nigdy się nie poddawaj!

Comments
  1. 9 lat ago
    • 9 lat ago
  2. 8 lat ago

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *