Jak Schudnąć z Brzucha? Szybko?

No właśnie – „Jak schudnąć z brzucha?” To chyba najczęściej zadawane pytanie osób, które zabierają się za odchudzanie. Wchodzą oni później na jakieś strony, a na większości z nich jest oczywiście – rób brzuszki to schudniesz z brzucha.Potem trafiają na taką 6 weidera i torturują swój brzuch, nie skupiając się tak naprawdę na niczym innym. Byłem w tej samej sytuacji, dlatego dziś śmiało mogę powiedzieć, że to głupota i strata czasu :mrgreen: Poważnie.

Nie mówię, że 6 weidera nie działa. Przeciwnie, dzięki niej bardzo ładnie buduje się kaloryfer na brzuchu, ale…

Problem w tym, że ćwiczenia na brzuch tego typu praktycznie w ogóle nie spalają tkanki tłuszczowej, a tylko wzmacniają i budują Twoje mięśnie, które i tak cały czas schowane są pod warstwą tłuszczu!

Zanim powiem Ci jak schudnąć z brzucha, wcześniej powinienem również wspomnieć, że NIE MA czegoś takiego jak miejscowe spalenie tłuszczu. Czyli nie możesz sobie wybrać miejsca z którego chcesz schudnąć, czyli np. z tego naszego brzucha albo przykładowo z ud.

Wiem, że każdy, by tak chciał, ale nie masz na to wpływu. Zapomnij więc i przestań nabierać się już na te wszystkie turbo pasy odchudzające z Mango itp. 🙂 Ruch jest ważny, ale nie taki.

Ja bardzo mało ćwiczyłem, a schudłem, z resztą nie tylko ja, ale również wiele osób, które znam.

 

Jak schudnąć z brzucha skutecznie i zdrowo?

Jak schudnąć z brzucha? - zdjęcie dziewczyny z płaskim brzuchem

Photo by scottsnyde

80% sukcesu to odpowiedni sposób odżywiania. To jest klucz. Ludzie nie wiedzą jak schudnąć z brzucha oraz innych części ciała, ponieważ nikt im nie powiedział co należy jeść, aby schudnąć, czego unikać, by nie zalać się tkanką tłuszczową oraz jak często spożywać swoje pokarmy.

Musisz jeść przede wszystkim ZDROWO.

Jeśli nie chcesz schudnąć z brzucha zdrowo i długofalowo, to możesz już opuścić tę stronę, bo nie piszę tu o hiper dietach i głodzeniu się, dzięki czemu schudniesz nawet bardzo szybko, ale będzie to niezdrowe, krótkotrwałe i nabawisz się tylko efektu jojo, czyli po zejściu z takiej diety przytyjesz jeszcze więcej niż przed jej rozpoczęciem. Takich stron jest bardzo dużo w sieci.

Wywal że swojego życia wszelkie świństwa, które zatruwają Twój organizm, czyli wszelkie fast foody, ciastka, chipsy, napoje kolorowe, krótko mówiąc – musisz skończyć z wysoko przetworzoną żywnością.

Nie dość, że tyjesz od tego „śmieciowego” jedzenia, to w dodatku Twoje jelita cierpią, tworzą się tzw. kamienie kałowe z których z kolei wytwarzają się toksyny, prowadzące do wielu groźnych chorób, o których nawet nie chcesz słyszeć.

Nie rezygnuj natomiast całkowicie z węglowodanów. Musisz uświadomić sobie fakt, że tyjesz głównie przez produkty węglowodanowe o wysokim indeksie glikemicznym. Jeśli chcesz wiedzieć jak schudnąć z brzucha, boczków i innych partii ciała, musisz więc skupić się na węglowodanach o niskim indeksie glikemicznym, czyli jak najbardziej naturalnych.

Dlatego też wszelkie diety proteinowe (białkowe), jak np. dieta Dukana, wyniszczają organizm. Twój mózg potrzebuje ich odpowiednią ilość, bo inaczej może być z Tobą źle.

Oczywiście nawet z tymi dobrymi węglowodanami, czyli o niskim IG nie możesz przesadzać. Pamiętaj o jedzeniu wysokiej jakości białka oraz zdrowych tłuszczy. Pij dużo czystej, niegazowanej wody. Świetnie oczyszcza organizm i jest niezwykle ważnym elementem w odchudzaniu.

Zjadaj również bardzo dużo warzyw oraz owoców, ale owoce nie wszystkie!!! Mało osób wie o tym, że nie należy przesadzać z tymi o wysokim IG i o dużej ilości cukru. To pułapka, więc pamiętaj o tym.

Pokarmy jedz w mniejszych porcjach, ale często (co 2-3h). To NIEZWYKLE WAŻNE! W taki sposób Twoja przemiana materii, czyli metabolizm będzie na wysokim poziomie. Innymi słowy, zacznie się spalać tłuszcz z Twojego ciała jak i brzucha 😉

Nie szukaj więc już jak schudnąć z brzucha, tylko zacznij działać! Zrób pierwszy krok, bo od opychania się frytkami jeszcze nikt nie schudł! 😉

Comments
 1. 11 lat ago
  • 11 lat ago
   • 10 lat ago
 2. 11 lat ago
 3. 11 lat ago
  • 11 lat ago
 4. 10 lat ago
  • 10 lat ago
 5. 10 lat ago
 6. 10 lat ago
  • 10 lat ago
 7. 10 lat ago
 8. 10 lat ago
 9. 10 lat ago
 10. 10 lat ago
 11. 10 lat ago
 12. 10 lat ago
 13. 10 lat ago
 14. 10 lat ago
 15. 10 lat ago
 16. 10 lat ago
 17. 10 lat ago
 18. 10 lat ago
 19. 10 lat ago
 20. 10 lat ago
 21. 10 lat ago
 22. 10 lat ago
 23. 9 lat ago
 24. 9 lat ago
 25. 9 lat ago
 26. 9 lat ago
 27. 9 lat ago
 28. 9 lat ago
 29. 9 lat ago
 30. 9 lat ago
 31. 9 lat ago
 32. 9 lat ago
 33. 9 lat ago
 34. 9 lat ago
 35. 9 lat ago
 36. 9 lat ago
 37. 9 lat ago
 38. 9 lat ago
 39. 9 lat ago
 40. 8 lat ago

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *