Euterpe Oleracea – Odchudzanie, Opinie, Tabletki, Jagody (owoce) Acai Berry

Zdjęcie Euterpe oleracea czyli jagód Acai

Photo by kkseema

Wiem, że wielu z was zastanawia się jaka jest moja opinia o euterpe oleracea? Jeśli chcesz wiedzieć czy ten składnik naprawdę pomaga szybciej schudnąć i korzystnie wpływa na odchudzanie i zdrowie – to czytaj dalej. Za moment się przekonasz.

Euterpe oleracea (nazwa naukowa) to nic innego jak jagody (owoce) Acai (Acai to taki rodzaj palmy brazylijskiej ;-)) Angielska nazwa to Acai Berry, którą też stosuje się w Polsce.

O właściwościach i korzyściach z przyjmowania jagód Acai można dowiedzieć się bardzo wiele. Opinie o tych owocach są naprawdę bardzo dobre, a ich skuteczność jest potwierdzana przez wiele gwiazd jak i sportowców na całym świecie.

Popularność suplementu, który zawiera Acai Berry rośnie lawinowo każdego miesiąca, głównie przez modelki, celebrytki i gwiazdy Hollywood, które jak się okazało, przyjmują ten środek jako dodatek do swojego codziennego odżywiania.

Do tej pory zostało wykonanych mnóstwo badań, które potwierdzają, że jagody Acai to jeden z produktów, który zawiera największą ilość potrzebnych składników odżywczych, wspomagających proces spalania tkanki tłuszczowej.

Owoce Acai są bogate m.in. w niezwykle przydatne w odchudzaniu kwasy tłuszczowe Omega-3 czy 6, kwas oleinowy, witaminę B, błonnik, minerały.

Ważne jest to, że Euterpe oleracea nie tylko skutecznie wspomaga odchudzanie, ale przede wszystkim bardzo pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie, poprawia cerę, wzmacnia odporność itp.

Wielu sportowców z górnych półek stosuje ten suplement i uzupełnia nim swoją codzienną dietę.

Dlaczego jagody Acai działą?

Jagody Acai Berry 900 w gazecie

Kliknij w obrazek i przeczytaj artykuł o Karolu, który schudł dzięki Acai Berry

Prosto to wytłumaczyć. Acai Berry to nic innego jak jeden z naturalnych termogeników, o których już kiedyś pisałem. Termogeniki powodują m.in. przyspieszenie metabolizmu i najlepiej wspomagają odchudzanie.

Tak naprawdę tabletki zawierające jakiś termogenik albo kilka dobrych termogeników, to jedne z niewielu suplementów, które w ogóle działają na rynku i powodują szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Większość innych składników wkładanych do różnych tabletek odchudzających w ogóle nie działa i warto o tym wiedzieć.

A do jednych z najlepszych termogeników zaliczamy właśnie wyciąg z jagód Acai, pieprzu czarnego, skórki pomarańczy, guarany czy zielonej herbaty (swoją drogą środek UltraSlim o którym już pisałem pokrótce tutaj zawiera mieszankę kilku najmocniejszych termogeników).

Oczywiście nie oszukujmy się. Nie mam zamiaru Ci mówić, że samo przyjmowanie tabletek zrobi za Ciebie całą robotę, bo jest to nierealne, bez znaczenia jakie tabletki stosujesz.

Jednakże tabletki zawierające silnie działające termogeniki, które zostały już nie jeden raz potwierdzone badaniami naukowymi naprawdę działają, przyspieszają odchudzanie i zawsze będą skuteczne.

Strona producenta Acai Berry, który prowadzi sprzedaż suplementu opartego o jagody Acai to www.acaiberry900.pl

Comments
  1. 8 lat ago

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *