Dlaczego Nie Mogę Schudnąć?

Czy Ty również patrzysz na swoją wagę i zadajesz sobie pytanie „Dlaczego nie mogę schudnąć?” Rozumiem Cię bardzo dobrze i nie masz się czym zamartwiać. Jeśli nie masz praktycznej wiedzy jak skutecznie schudnąć, od osoby, która już to zrobiła, to wszystko wydaje się trudne.

Dlaczego nie mogę schudnąć? - obrazek przedstawiający złość kobiety

Photo by ralaenin

W rzeczywistości odchudzanie jest naprawdę proste, trzeba tylko nauczyć się pewnych zasad i stosować wiedzę w praktyce, a efekty szybko przyjdą – nic więcej 😉

Pamiętaj – jeśli chcesz gdzieś dojść, znajdź osobę, która już tam doszła i zdublikuj jej działania. Trzymaj się tej zasady w każdym aspekcie swojego życia, a gwarantuję Ci, że efekty miło Cię zaskoczą.

Ok, ale dziś zastanówmy się – dlaczego nie możesz schudnąć? Powodów może być kilka:

✔ Być może za dużo katujesz swoje ciało na siłowni lub jakimiś innymi turbo ćwiczeniami na niby spalanie tłuszczu – uświadom sobie, że to nie jest potrzebne i tylko marnujesz swój czas oraz energię.

✔ Bardzo możliwe jest również to, iż niepotrzebnie się głodzisz i/lub Twoje posiłki w ciągu dnia są w zbyt dużych odstępach czasu (np. co 5-6 godzin).

Takim zachowaniem bardzo spowalniasz swój metabolizm (przemianę materii), czyli najprościej mówiąc – Twoje ciało nie spala tak szybko tkanki tłuszczowej, gdybyś jadł/a prawidłowo – czyli co 2-3 godzinki.

Jesz za dużo przetworzonej żywności – to najczęstszy powód przez który ludzie zadają sobie pytanie dlaczego nie mogę schudnąć? –  skończ z jedzeniem niezdrowych produktów, które nie pomagają Ci schudnąć, a tylko magazynują tłuszcz w Twojej sylwetce.

 

Jak w takim razie raz na zawsze schudnąć?

Jeśli chcesz zdrowo schudnąć i cieszyć się długofalowymi efektami (a nie krótkimi tak jak np. przy stosowaniu ścisłych diet czy głodówek), musisz jeść pokarmy w jak największym stopniu naturalne.

Najlepsze efekty możesz uzyskać, spożywając te o niskim IG (indeks glikemiczny), ponieważ te o wysokim powodują, że gromadzi się tkanka tłuszczowa.

Do tego dodaj jakiś skuteczny, ale naturalny spalasz jak np. UltraSlim, który zawiera w swoim składzie termogeniki, które według bardzo wielu badań przyspieszają metabolizm i spalanie tłuszczu.

UltraSlim (na tej stronie – kliknij znajdziesz więcej szczegółowych danych o nim) to mieszanka wielu termogeników np. wyciąg z pieprzu czarnego, guarany czy skórki pomarańczy, dzięki temu jego skuteczność jest zdecydowanie większa niż zwykłe tabletki, które zawierają tylko jeden termogenik w składzie.

Comments
  1. 11 lat ago
    • 11 lat ago

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *